Towarzystwo Miłośników Wrocławia
zaprasza do kamieniczki „Małgosia”
na wystawę poświęconą
Wrocławskim Olimpijczykom
Harmonogram spotkań ze sportowcami
zostanie ogłoszony w terminie późniejszym

Towarzystwo Miłośników Wrocławia zaprasza na spotkanie z Wrocławskimi Olimpijczykami:
26.02.2026 godz. 12,15
serdecznie zapraszamy na spotkanie z Kazimierzem Kurzawskim, wrocławskim olimpijczykiem z Tokio 1964r. w strzelaniu z pistoletu dowolnego. Był też trenerem kadry narodowej i olimpijskiej w strzelectwie sportowym.
03.03.2026 godz. 13,00
serdecznie zapraszamy na spotkanie z Józefem Traczem, wrocławskim olimpijczykiem, trzykrotnym medalistą Igrzysk Olimpijskich w zapasach: w Seulu (1988), Tokio (1992) oraz Atlancie (1996)
18.03.2026 godz. 14,00
Mariusz Jędra – polski sztangista, medalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy, olimpijczyk z Sydney 2000, podoficer (starszy chorąży sztabowy) Wojska Polskiego.
Adrian Przechewka – polski saneczkarz, olimpijczyk z Albertville 1992 i Lillehammer 1994. Zawodnik klubów: MKS Karkonosze Jelenia Góra (lata 1990-1992), Śnieżki Karpacz i AZS-AWF Kraków (w latach 1993-1997) startujący głównie w dwójkach
Spotkania odbędą się w Kamieniczce „Małgosia” przy Wrocławskim Rynku .
