Wielka Nagroda Wrocławia

LAUREACI XXXI KONKURSU WIEDZY O WROCŁAWIU „WROCŁAW, MOJE MIASTO” 2021

klasy 4-6

I miejsce: Michalina Wysocka SP 1;

II miejsce: Marcel Magierowski SP nr 37;

III miejsce: Maja Wójcik SP nr 20;

IV miejsce Kacper Kowalski SP nr 83;

V miejsce: Anna Maria Mykuliak nr 1;

klasy 7-8

I miejsce: Piotr Kowalski SP nr 43;

II miejsce: Piotr Waśków SP nr 43;

III miejsce: Karol Gąsior SP nr 44;

IV miejsce: Jakub Górski SP nr 37;

V miejsce: Radosław Jóźwiak SP 44;

VI miejsce Klara Krasoń SP 37;

Laureaci XXI Powiatowego Konkursu Wratislavia Sacra

Szkoły podstawowe

I miejsce: Piotr Kowalski SP 43;

II miejsce: Anna Klonecka SP 91;

Franciszek Basiński SP 15;

IV miejsce: Marcel Magierowski SP 37;

V miejsce: Anna Maria Mykuliak SP 1;

Szkoły ponadpodstawowe

I miejsce

Anna Mateusiak, Akademickie Liceum Ogólnokształcące.

LAUREACI XXVI edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego

miejsce I: Filip Łazarewicz , SP nr 5

miejsce II: Zofia Derbis SP nr 25

miejsce III:Maja Tomaszewska SP nr 37

wyróżnienia:    Zuzanna Szczycińska SP nr 25

                        Leszek Żak SP nr 5

                        Igor Matłosz SP nr 5

XXX edycji KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Ogrody i Parki Wrocławia” :

miejsce pierwsze: Lena Mech, SP nr 44;

miejsce drugie: Hanna Moedler, SP nr 103;

miejsce trzecie: Maja Beda, SP 25 /Judyta Lasecka, SP 44;

wyróżnienia: Hanna Chruścińska, SP 113;

Zuzanna Karmelita, SP 25;

Maria Łucarz, SP 113

XXIX edycji KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Wieże Wrocławia”

miejsce pierwsze: Milena Jabłecka, SP nr 50;

Hanna Łocan, SP nr 19;

miejsce drugie: Tymoteusz Bem, SP nr 25;

Małgorzata Orska, SP 10;

miejsce trzecie: Nikola Wrzesińska, SP 50;

wyróżnienia: Paullina Koźlik, SP 76;

Hanna Jankowska, SP 51;

XXVI edycji KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Ogrody i Parki Wrocławia”

miejsce pierwsze: Stanimir Liberski, SP nr 15;

miejsce drugie: Krzysztof Gottried, SP nr 44;

miejsce trzecie: Maja Rękas, SP 19;

wyróżnienia: Piotr Kowalski, SP 43;

Dawid Chomicki, SP 25;

Olena Bajsarowicz, SP 44

XX POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

„WROCŁAWSKA MŁODZIEŻ RECYTUJE WROCŁAWSKICH POETÓW”

I miejsce

Kamil Starczewski, zawiersz Tadeusza Różewicza „W środku życia” – ZSP nr 3 SP nr 10

II miejsce

Zofia Puzio , za wiersz Tadeusza Różewicza „Od jutra się zmienię” – SP nr 34

III miejsce

Zuzanna Laskowicz , za wiersz Andrzeja Waligórskiego „List w sprawie polonistów” – SP nr 44

Wyróżnienie:

Jadwiga Kempińska, za wiersz Tadeusza Różewicza
SP nr 81

Laureaci XVI konkursu na prezentację multimedialną

„Parki i ogrody Wrocławia”

I miejsce  Aleksander Porębny sp 113

II miejsce Natalia Paszkowska sp 37

III miejsce Patryk Gulbierz sp 90


IV miejsce Barbara Koptaś sp 68

V  miejsce Joanna Gielniewska sp 76


wyróżnienie: Julia Szkotak sp 37

wyróżnienie: Natalia Domaradzka sp 90

wyróznienie: Aleksander Stachura sp 25

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY ORAZ ZAPRASZAMY PO ODBIÓR DYPLOMÓW DO SIEDZIBY TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW WROCŁAWIA , UL. Odrzańska 39/40 (kamieniczka „Małgosia”) OD 08.06.2021r.

Towarzystwo Miłośników Wrocławia pragnie poinformować, że za zgodą organizatorów niżej wymienionych konkursów  tj:  

* XXX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wrocławiu „Wrocław, moje miasto”
* XXX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wrocław, moje miasto”
* XXVII Rajd Szlakami Zabytków i Miejsc Upamiętnionych* XX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”
* XXI Powiatowy Konkurs „Wratislavia Sacra”

W pliku Wrocław, są terminy konkursów Wielkiej Nagrody Wrocławia

terminy  przesyłania zgłoszeń lub prac w tych konkursach zostają przesunięte na dzień  31 marca 2021 r.

Zgoda Rodziców – jeśli macie Państwo problem z pobraniem to prosimy dać znać na maila tmw@tmw.com.pl prześlmy wersję edytowalną na maila.