Kategorie
Aktualności

W czerwcu zapraszamy do udziału w Święcie Kwiatów na Odrzańskiej

Jak co roku, tak i teraz Towarzystwo Miłośników Wrocławia będzie razem z Miastem Wrocław świętować DNI WROCŁAWIA.

Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla Wrocławian i Turystów.

20 czerwca o godz. 10,00 inauguracja „Święta Kwiatów na ul. Odrzańskiej” odbędzie się na Placu Solnym u Wrocławskich Kwiaciarek. Dowiemy się skąd się wzięły kwiaciarki na Placu Solnym. Następnie ukwiecony pochód przejdzie do Kamieniczki „Małgosia”, siedziby Towarzystwa Miłośników Wrocławia gdzie w Sali Baśni, Legend i Historii poznamy historię kamieniczki.

Wstęp wolny

O godz. 18,00 w „Galerii Małgosia odbędzie się wernisaż wystawy kompozycji kwiatowych z żywych kwiatów (wykonanych na warsztatach florystycznych 19.06) oraz malarstwa, którego motywem przewodnim są kwiaty. Będzie okazja spotkać się z artystami i twórcami wystawiony dzieł.

21 czerwca zapraszamy na spotkanie z wrocławskimi przewodnikami, którzy opowiedzą nam o ul. Odrzańskiej (godz. 10,00 pod kamieniczką „Małgosia”) i historii Kościoła św. Elżbiety (godz.17,00 pod kamieniczką „Małgosia”.

Wstęp wolny

22 czerwca zapraszamy na przejazd zabytkowym tramwajem LH Standard „Juliusz” od godz. 15,00 (przejazd odpłatny).

O godz. 17,30 zapraszamy do kamieniczki „Małgosia” do Sali Baśni, Legend i Historii na wykład dr Anny Bednarskiej „Zacznij żyć radością w sercu – zaopiekuj się swoim sercem”, dotyczący naturalnych sposobów zachowania równowagi zdrowotnej. Wstęp wolny.

23 czerwca na Wrocławskim Rynku w okolicy kamieniczki „Małgosia” zakończymy „Święto Kwiatów na ul. Odrzańskiej” wspólną zabawą przy muzyce i tańcu.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Wstęp wolny.